CENÍK

Naše práce začíná komunikací o konceptu, který se odvíjí od povahy specifických přání našeho zákazníka. Každé fotografování považujeme za přátelské setkání svého druhu, cestování jedinečným vesmírem, který spolu vytvoříme. Upřímně bychom nejraději žily jen z Vašich projevů radosti z výsledku, ale protože už víme, že to není možné, cena se odvíjí převážně od náročnosti projektu a počtu hodin práce na snímcích. Vyslechneme si Vaše představy a předběžně odhadneme rozsah práce a orientační cenu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat emailem (divytvor@gmail.com).

Níže, pro Vaši představu, uvádíme nejčastější rozsah fotografování i s cenou:

HRÁŠEK

konzultace,

příprava konceptu

cca 1, 5 hod focení, 1-4 lidé

cca 30 snímků v elektronické podobě

= 2 500,-

Cena, doba focení a počty snímků jsou orientační a na základě situace se mohou i po vzájemné dohodě měnit. Prioritou pro nás je pohoda a uvolněnost při focení a proto na hodinky nekoukáme. Většinou si s fotografovanými dobře sedneme, snímků vyjde víc a strávíme během fotografování pěkné chvíle.

AMÉBA – fotoVoucher

konzultace

portrétní fotografování cca 1h

1 prostředí, dle zvoleného tématu

min. 20 snímků v el. podobě

návrh na adjustaci

= 1900,-

Foto Voucher je zhotoven jako půvabný, exkluzivní dárek. Skládá se jednak ze samotného voucheru se zrcadlovou amébou/jezerem/pírkem/rosou/… a také z průvodního dopisu na průsvitném papíře, který obsahuje oslovení a témata z nichž můžete volit. Voucher je do dopisu elegantně zabalen.

AMULET

Na základě smluveného konceptu, přidáme vlastní výrobu originálních kostýmů, video, nebo speciální postprodukční práce (giff, koláž). Vzniká nadčasový, mnohovrstevnatý obraz inspirovaný Vámi.

Cena se bude po vzájemné schodě odvíjet od náročnosti projektu.

KONZULTACE zdarma

Rády poradíme také s adjustací fotografií, bereme ohled na Vaši individualitu, funkci snímků a jejich vyznění.

 

DALŠÍ ÚPRAVY a postprodukční práce (mimo Amuletu) 300 Kč/hod

 

LEPORELO 8 stránek 320 Kč (1 str./40 kč)

Leporelo baví děti a funguje jako vícepohledový a variabilní stojánek pro snímky.